Garantijos

Visiems guido.lt svetainėje parduodamiems gaminiams suteikiama 24 mėn. gamintojo garantija (jeigu prekės aprašyme ar garantiniame talone nenurodyta kitaip). Garantinio aptarnavimo teikimo metu dėl gamintojo kaltės atsiradę gedimai šalinami per šiuos terminus: 10-14 dienų nuo pretenzijos užregistravimo įmonėje arba per 30 dienų, jei garantiniam remontui atlikti būtina detalė turi būti pristatyta iš užsienio. Visais atvejais garantinį aptarnavimą siekiama atlikti per kuo trumpesnį laiką.

Kiekvieno guido.lt parduodamo gaminio pagrindinės savybės bendrai nurodomos prie kiekvieno gaminio esančiame gaminio aprašyme.  Garantijos galiojimo sąlygos:

– gaminys buvo naudojamas pagal paskirtį ir prižiūrimas vadovaujantis priežiūros taisyklėmis;

– surenkant gaminį pirkėjas laikosi prie gaminio pridėtos surinkimo instrukcijos;

– garantija taikoma prekių kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės ir gaminio transportavimo pardavėjo transportu.

Pirkėjas praranda teisę į nemokamą garantinį aptarnavimą šiais atvejais:

– pirkėjas nesilaikė baldų eksploatacijos ir priežiūros taisyklių;

– gaminiai buvo sugadinti dėl pirkėjo kaltės;

– gaminiai nukentėjo dėl Force majeure (susidariusių nenugalimos jėgos aplinkybių).

Garantiniu laikotarpiu nustatytus kiekybinius ar kokybinius neatitikimus UAB „GUIDO group”cištaiso, sukomplektuoja arba pakeičia kokybiškais savo sąskaita.

Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms gaminių dalims.

Svarbu žinoti:

Garantijos galiojimo terminas pradedamas skaičiuoti nuo gaminių perdavimo pirkėjui dienos. Garantija suteikiama tik pateikus šiuos pirkimo dokumentus: PVM sąskaitą-faktūrą, pirkimo čekį bei garantinio aptarnavimo sąlygų lapą.

Saugokite šiuos pirkimo dokumentus, neišmeskite jų iki garantinio termino pabaigos. 

Pristatymas ir gaminių priėmimas

Gaminių paruošimo arba pristatymo terminai nurodomi užsakymo patvirtinime. Priimant gaminius patikrinkite jų komplektaciją, apžiūrėkite prekių išorę ar nėra matomų mechaninių pažeidimų ar kitokių trūkumų. Radę trūkumų, juos parodykite prekes pristačiusiems darbuotojams, taip pat nufotografuokite ir atsiųskite foto nuotrauką elektroniniu paštu uzsakymai@guido.lt. Praėjus 5 – ioms dienoms po prekių priėmimo-perdavimo akto (jei jo nėra, tai po sąskaitos faktūros) pasirašymo, pretenzijos dėl nepastebėtų išorinių pažeidimų nebus priimamos.

Pinigų grąžinimo garantija

Jei Jūs nesate 100% patenkinti įsigytu savo kokybišku gaminiu, Jums suteikiama 14 dienų pinigų grąžinimo garantija / teisė atsisakyti pirkinio per 14 dienų. Pinigų grąžinimo garantija ir teisė atsisakyti pirkinio netaikoma: pagal užsakymą specialiai pagamintiems gaminiams pagal nestandartinius matmenis ar didesniems užsakymams*. Jūs turite teisę atidaryti pakuotę ir patikrinti gaminius tiek, kiek reikia, kad įsitikintumėte, kad jie Jus tenkina. Jei norite atšaukti ir grąžinti pirkinį, jis turi būti pirminės būklės. Grąžinant gaminį  reikia grąžinti ir visus jos priedus bei originalią pakuotę.

* didesnius užsakymus sudaro didelis gaminių kiekis ir/ar jie yra pritaikyti konkrečiai Jūsų poreikiams.

Gaminių grąžinimas

Netinkamos kokybės gaminys nemokamai pakeičiamas į kokybišką gaminį arba Jums grąžinami sumokėti pinigai. Netinkamos kokybės gaminiai keičiami ar grąžinami vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Garantijos galiojimo laikotarpiu pastebėjus paslėptus gaminio trūkumus, prašome Jūsų juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti mums foto nuotrauką elektroniniu paštu uzsakymai@guido.lt.  Gamintojas tokiu atveju nustatys, ar gaminio defektui taikoma garantija, t.y. ar gaminio defektas yra gamyklinis. Apie gamintojo sprendimą nedelsiant informuosime Jus Jūsų nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

Grąžindami gaminį prisiminkite, jog gaminys turi būti tvarkingai supakuotas, nesugadintas bei nepraradęs prekinės išvaizdos (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę). Reikia grąžinti gaminį tos pačios komplektacijos, kokios buvo Jūsų gauta t.y. reikia grąžinti visus priedus, instrukcijas ir t.t.

Susisiekite su mumis skyriuje kontaktai nurodytomis susisiekimo priemonėmis, jei norite aukščiau nurodytais atvejais grąžinti gaminį mums atgal.