Apie įmonę

UAB „GUIDO group” – įmonė, išskirtinėmis teisėmis atstovauja ir prekiauja plačiu, žinomų Europos gamintojų iš Italijos, Vokietijos, Lenkijos, metalinių baldų, biuro baldų bei kėdžių asortimentu. Per 22 aktyvių ir atsakingų veiklos metų įmonės darbuotojai sukaupė svarią patirtį šiame verslo segmente.

Mūsų siūlomus metalinius baldus: persirengimo spinteles, dokumentų spintas, archyvo ir sandėlio stelažus, seifus, darbastalius perka didžiausi Lietuvos baldų gamintojai.

Kadangi esame tiesioginiai importuotojai, www.guido.lt  svetainėje, galime Jums pasiūlyti ir užtikrinti aukštą produktų kokybę,  greitą pristatymą, sumontavimą ir puikias kainas.

Centriniame Vilniaus sandėlyje sandėliuojama dauguma mūsų siūlomų prekių. Prekės i Vilnių pristatomos kartą per savaitę. Drąsiai skambinkite arba rašykite mums ir klauskite ar turime jus dominančią prekę sandėlyje ar kada planuojamas jos pristatymas i sandėlį.

Sertifikatai

Dauguma mūsų siūlomų produktų ir jų gamyba yra sertifikuoti EN, ISO 9001 ir ISO 14001 standartais. Visi produktai ir jų gamyba yra griežtai tikrinami ir atitinka visus reikiamus tarptautinius EN, ISO standartų sertifikavimo kriterijus ekologijos, energijos taupymo, vadybos,  pirkimo, pardavimo, tiekimo, sandėliavimo srityse.

steel recyclingC+P sertifikatai-TUEV Selera Apie įmonę

DNV sertifikatas Selera Apie įmonę

PCA sertifikatas Selera Apie įmonę

PZH setifikatas Selera Apie įmonę

TUV Italia Selera Apie įmonę